(0322) 503 48 49

Hakkımızda

Özkan Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu hakkında detaylı bilgiye bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.
          Kurulduğu günden itibaren hukukun temel ilke ve kurallarına saygılı bir şekilde hizmet etmeyi kendini ilke edinmiş olan ÖZKAN Avukatlık & Arabulucuk Bürosu  2009 Yılında Adana’da faaliyetine başlamıştır. 2018 yılının başından itibaren Avukatlık hizmetinin yanında Arabuluculuk hizmeti sunmaktadır.

          Gelişen/değişen dünya, topluma paralel olarak hukuk alanlarında ki gelişmeleri yakından takip eden, bilimsel çalışmalara önem veren, müvekkillerine  en iyi hukuk hizmetini vermek ve gerçek hayata uygun çözümler üretmek için üst düzeyde hassasiyet gösteren büromuz, müvekkillerinin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda hukuk kuraları çerçevesinde yaratıcı ve çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır.

          Genç ve dinamik kadrosuyla meslek kuralları ve ilkeleri doğrultusunda hizmet veren büromuz edindiği ilkeler ve gösterdiği çalışmalar ile başarılı olmuş ve Türkiye’nin saygın bürolarından birisi haline gelmiştir.
Online Soru Artık sorularınıza cevap aramaya son. Alanında uzman ekibimiz sorularınızı cevaplamak için sizleri bekliyor. Sorularınızı bize iletin uzman ekibimiz sizin için cevplasın